Go down
avatar
AleMakabra
Gość

Jak szukać nawiedzonych miejsc? Empty Jak szukać nawiedzonych miejsc?

Nie Lis 03, 2019 4:31 pm
Hej,

Dopiero zaczynam urbex, interesują mnie głównie nawiedzone miejsca. Gdzie mogę takich szukać?
avatar
Eksplorator
Gość

Jak szukać nawiedzonych miejsc? Empty Jak szukać nawiedzonych miejsc?

Nie Lis 03, 2019 4:32 pm
Wiem, że pewnie nie ucieszy Cię taka odpowiedź, ale użyj Google. Wpisz frazę "Nawiedzone {Tu wpisz miejscowość}". Serio, szukaj miejskich legend, popytaj okolicznych mieszkańców. Urbex to nie tylko zwiedzanie, to też research i odkrywanie historii tych miejsc. Przyłóż się do tego trochę.
avatar
Niestety
Gość

Jak szukać nawiedzonych miejsc? Empty Jak szukać nawiedzonych miejsc?

Nie Lis 03, 2019 4:35 pm
Niestety, ale rozczaruj was. Większość takich ciekawych, nawiedzonych i wartych uwagi miejsc, znajduje się w Warszawie. Tak więc jeśli nie jesteście z Warszawy, to tak naprawdę ciężko jest znaleźć taki budynek i w większości bazuje się jedynie na miejscowych legendach i czymś w stylu "A, bo sąsiad mówił, że ta chałupka obok jest nawiedzona, bo słyszał w nocy jęki".
avatar
PomiotSzatana
Gość

Jak szukać nawiedzonych miejsc? Empty Nawiedzone miejsca

Nie Lis 03, 2019 11:00 pm
Pewnego czasu był sobie taki nawiedzony budynek w Krakowie, ale niestety go wyburzyli. Niestety, jak ktoś chce bawić się w urbex, to albo jest z Warszawy albo do niej dojeżdża, bo innej opcji nie widzę.
avatar
Onenight
Gość

Jak szukać nawiedzonych miejsc? Empty Nawiedzone miejsca

Nie Lis 03, 2019 11:03 pm
Masz na myśli ten budynek, który był na ulicy Kosocickiej w Krakowie? Raz tam ktoś powiesił sztuczną kukłe, żeby odstraszyć eksploratorów. Bardzo skutecznie odstraszała dzieciaki, które chętnie zwiedzały to miejsce.
Sponsored content

Jak szukać nawiedzonych miejsc? Empty Re: Jak szukać nawiedzonych miejsc?

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach